A jak je na tom váš ananas?

Erotic Forums Lifestyle Swinging

SpicyMatch Marketing
Wednesday 2 January 2019
A jak je na tom váš ananas?

Takže co je to všecho kolem ananasu ve swingers? Určitě je ten pravý čas vysvětlit co jsme zjistili o této jedné z mnoha urbanistických legend na téma odlišení swingers od ne-swingers. Vlastně existuje několik takových teorií, které lze najít online.........možná více než dost !!

Ananas by měl reprezentovat pohostinnost a vstřícnost. Obvykle jej swingeři umísťují na parapet, lavičku či pod přístřešek u vchodových dveří, případně na poštovní schránku, aby tím oznámili že se unich koná swinger party. Na druhou stranu, ananas otočený vzhůru nohama znamená že osoba či osoby swinger párty hledají. Původně to celé začalo ananasem otočeným v nákupním košíku v supermarketu. Ale nyní se popularita ananasu rozrostla do široka daleka a najdete je na oblečení, na batozích, botách a mnoha dalších věcech. Celá myšlenka je jen o tom, že swingeři mohou použít vlastní symbol pro identifikaci na veřejnosti.

Z hlediska sexu se řílká, že konzumace ananasu přináší lepší chuť tělesným tekutinám (platí pro obě pohlaví) a činí tak orální sex mnohem příjemnější. Navíc se říká že má afrodisiakální účinky, prodlužuje erekci a někdy může zanechat jazyk poněkud hrubší čímž přispívá ke zlepšení zážitku příjemce orálního sexu. Říká se že pro využití všech těchto ananasových benefitů jje potřeba před sexem sníst hrneček ananasu, ale určitě je lepší jej prostě zařadit na pravidelný jídelníček a konzumovat jej pravidelně. Takže, to je tedy o ananasu….. jak jej držíte nebo prezentujete tedy záleží jen na tom jestli organizujete nebo hledáte swinger party. Takže to není jen každý den jablko… ale také nějaký ten ananas aby jste dobře chutnali !

Vychutnejte si své ananasy !